Agencja Badań Medycznych prowadzi nabory do programu Polish Clinical Scholars Research Training.

Agencja Badań Medycznych prowadzi nabory do programu Polish Clinical Scholars Research Training.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Agencja Badań Medycznych prowadzi nabory do programu Polish Clinical Scholars Research Training.

“P-CSRT” to zaawansowane szkolenia w zakresie ochrony zdrowia oraz badań naukowych, ze szczególnym naciskiem na badania kliniczne i publikacje. Program został opracowany i będzie realizowany przez Harvard Medical School Postgraduate Medical Education.

Polscy badacze i naukowcy prowadzący badania kliniczne będą mieli okazję wziąć udział w nowym, światowej klasy programie szkoleniowym. Program Polish Clinical Scholars Research Training (P-CSRT) to zaawansowane szkolenia w zakresie  ochrony zdrowia oraz badań naukowych, ze szczególnym naciskiem na badania kliniczne i publikacje. Program jest kierowany do osób które ukończyły medycynę, farmację, pielęgniarstwo oraz inne studia w dziedzinie nauk o zdrowiu lub nauk przyrodniczych. Program P-CSRT pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i stanowi szansę na rozwój indywidualny i zawodowy.

Rekrutacja trwa do 07.09.2023. Zachęcamy farmaceutów do aplikowania. Szczegółowe informacje i formularz aplikacyjny znajdziecie Państwo na stronie Agencji Badań Medycznych pod linkiem: https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/2258,Prowadzisz-badania-i-chcesz-rozwijac-swoja-kariere-w-badaniach-naukowych-Zaprasz.html

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu