Kontakt

Home / Kontakt

Dane kontaktowe

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu

  • 50-333 Wrocław, al. Jana Matejki 6
  • NIP: 8961001648
  • 71 321 18 77 ; 71 322 00 70
  • e-mail : biuro@dia.oia.gov.pl

Biuro DIA czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Dyżury członków Prezydium ORA DIA we Wrocławiu

mgr farm. Marcin Repelewicz telefony: 512 150 192, 71 321 18 77, 71 322 00 70
e-mail: prezes@dia.oia.gov.pl

Twitter: @MrRepelewicz

mgr farm. Jacek Ciaciura (region wrocławski), dyżur w środy w godz. 15.00 – 19.00, tel. 512 147 990, 71 342 74 42 (46)
e-mail: j.ciaciura@dia.oia.gov.pl

mgr farm. Eryk Polański(region wałbrzyski),
e-mail: e.polanski@dia.oia.gov.pl

mgr farm. Magdalena Chrapek (region legnicki)
e-mail: m.chrapek@dia.oia.gov.pl

mgr farm. Dymitrakis Balarys (region jeleniogórski)
e-mail: d.balarys@dia.oia.gov.pl

mgr farm. Piotr Stein
e-mail: skarbnik@dia.oia.gov.pl

mec. Piotr Sędłak, dyżur w środy w godz. 10.00 – 11.00, tel. 787 624 105
e-mail: prawnik@dia.oia.gov.pl

Konopacka Danuta mgr farm., Apteka Libra tel. 601 799 917
e-mail: apteka.libra@gazeta.pl

Fedorowicz Olga dr n. farm. – Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego,  tel. 71 733 10 49
e-mail: ofedorowicz@usk.wroc.pl

Owczarek Artur dr n. farm. – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu; tel. 71 784 03 21
e-mail: artur.owczarek@umed.wroc.pl

Borecka Elwira mgr farm.  – Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu; tel.609 303 974
e-mail: borecka.elwira@dco.com.pl

Jaźwińska- Tarnawska Ewa dr n. med. – Uniwersytet Medyczny; tel.71 784 06 01 wew. 7
e-mail: tje1@wp.pl

Składki członkowskie na rzecz DIA we Wrocławiu

60 PLN miesięcznie – kierownicy aptek otwartych, zakładowych oraz szpitalnych, kierownicy działów farmacji szpitalnej oraz osoby odpowiedzialne za prowadzenie hurtowni farmaceutycznych

40 PLN miesięcznie – pozostali członkowie samorządu, którzy nie pełnią funkcji kierowniczej

Numer konta bankowego Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu :

Bank Polskiej Spółdzielczości SA O/Wrocław

33 1930 1073 2009 0900 4949 0001                 (składki, reklamy)

65 1930 1376 2200 0213 3856 0004                  (Konto dedykowane dla Ubezpieczenia LUX MED)

[/cm