Agencja Badań Medycznych zaprasza na warsztaty w obszarze komunikacji z pacjentem

Agencja Badań Medycznych zaprasza na warsztaty w obszarze komunikacji z pacjentem

Szanowni Państwo,

Fundacja Urszuli Jaworskiej serdecznie zaprasza osoby zrzeszone w Okręgowych Izbach Aptekarskich i pracujące w obszarze badań klinicznych, do udziału w warsztatach o tematyce komunikacji z pacjentem.

INFORMACJA O REKRUTACJI: Szkolenie odbywa się w ramach „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” i po jego zakończeniu otrzymają Państwo stosowne dokumenty potwierdzające udział w szkoleniu. Liderem projektu jest Agencja Badań Medycznych.

Miejsce warsztatu – Warszawa – Centrum Profilaktyki Nowotworów w Centrum Onkologii na ul. Roentgena 5

Data – 26.09.2022

Czas –4h (14.00 -18.00)

Udział możliwy w formie – stacjonarnej/online – warsztaty hybrydowe

 

Jeśli pracuje Pan/Pani w obszarze badań klinicznych i ma bezpośredni kontakt z pacjentem (lekarz, pielęgniarka, farmaceuta, koordynator badan klinicznych, asystent lub inna osoba zaangażowana w pracy zespołu badawczego w badaniach klinicznych)To szkolenie jest dla Pana/Pani.

 Niezmiernie istotne jest by pracodawca potwierdził Państwa udział w zespole badawczym.

Ten niezmiernie istotny obszar Państwa pracy podczas warsztatów przybliżą wysokiej klasy eksperci zaproszeni na spotkanie. Ekspertami będą Pani Mariola Kosowicz, Pan Rafał Staszewski i Pan Zbigniew Kowalski.

 

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów wymaganych w procesie rekrutacyjnym (zal. nr 1, 2, 3, 4 oraz zaświadczenie o zatrudnieniu). Bieżące informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie Fundacji w zakładce szkolenia. https://www.fundacjauj.pl/szkolenia

 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem. Prosimy o przeslanie wstępnej informacji podając.

  • Swoje imię i nazwisko,
  • Miasto, w którym Państwo pracują
  • Preferowany sposób udziału w warsztacie (forma stacjonarnej czy online)

Informacje te są niezbędne Agencji Badań Medycznych do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

W warsztacie mogą uczestniczyć tylko osoby, które jeszcze nie brały udziału w szkoleniach z cyklu „Akademia Badań Klinicznych” organizowanych przez ABMGORĄCO ZAPRASZAMY