Czwartki z farmaceutą – zapraszamy naszych kolegów farmaceutów do współpracy w cyklicznych spotkaniach

Czwartki z farmaceutą – zapraszamy naszych kolegów farmaceutów do współpracy w cyklicznych spotkaniach

Czwartki z farmaceutą – Wydarzenie organizowane przez Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ i Dolnośląską Izbę Aptekarską we Wrocławiu

 

DOW NFZ oraz DIA, tak jak to miało miejsce w zeszłym roku, organizują spotkania farmaceutów z osobami odwiedzającymi Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ we Wrocławiu. Spotkania odbywają się w okresie 11.04.2024 do 20.06.2024 w każdy czwartek w siedzibie DOW NFZ ul. Traugutta 55 we Wrocławiu, w dedykowanym do tego celu pokoju konsultacyjnym. Konsultacje i porady są prowadzone w godzinach 09:00 – 13:00.

Farmaceuci w indywidualnych rozmowach z pacjentami udzielają informacji o lekach, ich bezpiecznym stosowaniu, środkach ostrożności, przechowywaniu, wielolekowości, profilaktyce, etc. Jest to doskonała okazja do promocji zawodu farmaceuty jako specjalisty, nie tylko w zakresie produktów leczniczych, ale również jako profesjonalisty ochrony zdrowia pacjenta i zdrowia publicznego.

Dolnośląska Izba Aptekarska serdecznie zaprasza farmaceutów, którzy chcieliby uczestniczyć  w tej akcji, w ramach umowy cywilno-prawnej, w okresie kwiecień-czerwiec 2024 r., do przesyłania swoich zgłoszeń.

Więcej informacji i szczegółów można uzyskać kontaktując się z biurem DIA.

Prosimy o podanie danych kontaktowych oraz dogodnego terminu w poniższym formularzu:

https://forms.gle/hXEv4HXz5XT5shY27

 

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu