Instrukcja rejestracji na portalu Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej

Instrukcja rejestracji na portalu Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej

 

  • W swojej przeglądarce internetowej należy wpisać adres domeny: www.dia.com.pl

  • Pojawi się strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu, w prawym górnym rogu strony znajduje się „Strefa użytkownika”. Proszę wybrać i kliknąć „zaloguj się”.

  • Aby zarejestrować się na Portalu DIA proszę uzupełnić formularz „Zarejestruj się” wpisując w kolejnych rubrykach: imię, nazwisko, adres e-mail, z rozwijanego menu należy wybrać „Rodzaj członkostwa w DIA” proszę wybrać swoją rolę w DIA: kierownik, magister, spoza DIA. Członków DIA dodatkowo prosimy o wpisanie swojego nr PWZ (prawo wykonywania zawodu) w celu weryfikacji. Zarejestrowani członkowie DIA mają dostęp do darmowych ogłoszeń, forum dyskusyjnego. Czas trwania indywidualnej weryfikacji może być różny z uwagi na większą ilość zgłoszeń. Prosimy o cierpliwość.

  • W kolejnym kroku proszę zaznaczyć w formularzu: nie jestem robotem (filtr antyspamowy), proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, proszę przeczytać i zaakceptować regulamin Portalu DIA oraz proszę zaznaczyć zgodę na otrzymywanie okresowo mailingu. Następnie po zaznaczeniu powyższych zgód proszę wcisnąć „Zarejestruj”.

  • Po weryfikacji konta użytkownika przez biuro DIA, konto zostanie aktywowane. Weryfikacja może trwać do 2 dni roboczych. Na podany podczas rejestracji adres mailowy zostanie wysłane hasło i nazwa użytkownika – ewentualnie proszę sprawdzić w skrzynce pocztowej folder spam. Hasło należy zmienić na własne unikalne. Zalogować się do portalu DIA można podając nazwę użytkownika i hasło lub adres e-mail i hasło.

  • Po zalogowaniu się można aktywnie korzystać z działu Ogłoszenia, Forum itp.

 

Biuro Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu