KOMUNIKAT  DLA FARMACEUTÓW DIA, KTÓRZY NIE ZOSTALI JESZCZE OBJĘCI SZCZEPIENIEM W GRUPIE „0”

KOMUNIKAT  DLA FARMACEUTÓW DIA, KTÓRZY NIE ZOSTALI JESZCZE OBJĘCI SZCZEPIENIEM W GRUPIE „0”

KOMUNIKAT  DLA FARMACEUTÓW DIA, KTÓRZY NIE ZOSTALI JESZCZE OBJĘCI SZCZEPIENIEM W GRUPIE „0”

(nie otrzymali ŻADNEJ dawki szczepionki przeciw COVID-19)

W związku z informacjami, które otrzymujemy od Państwa, dotyczącymi przebiegu szczepień przeciw COVID-19 dla personelu medycznego na etapie „0” – szczególnie w okresie ostatnich 2 tygodni, kiedy z powodu niedostatecznych dostaw szczepionek zaburzony został harmonogram szczepień w szpitalach węzłowych, Dolnośląska Okręgowa Izba Aptekarska w uzgodnieniu z DOW NFZ we Wrocławiu postanowiła włączyć się w etap organizacji szczepień dla farmaceutów, by ograniczyć do minimum niedogodności związane z telefonicznym ustalaniem terminu szczepienia.

W tym celu uzgodniono z DOW NFZ we Wrocławiu zakres współpracy, tak aby farmaceuci, którzy chcą się zaszczepić – mogli to zrobić w maksymalnie zbliżonym do pierwotnego terminie.

W tym celu proszę o uzupełnienie poniższego formularza:

FORMULARZ

Powyższe dane proszę wpisać czytelnie oraz zweryfikować przed wysłaniem zwłaszcza nr PESEL oraz nr tel.

Zgłoszenie może obejmować wyłącznie osoby upoważnione do otrzymania szczepionki w terminie przewidzianym dla grupy 0, które nie dostały jeszcze żadnej dawki szczepionki.

Podane dane proszę przesłać w nieprzekraczalnym terminie 15.02.2020 r. do godziny 10:00.

W związku z prośbami o wydłużenie możliwości zapisów oraz dużą liczbą zgłoszeń przedłużamy ostateczny termin do 16.02.2021 r. do godziny 12:00.

Na podstawie zgłoszeń, zostanie utworzona lista, która w bezpieczny sposób zostanie przekazana do NFZ celem usprawnienia komunikacji, powiadamiania i samego procesu szczepienia dla farmaceutów z terenu działania DIA.

Jednocześnie informujemy, że Biuro DIA – nie jest organizatorem szczepień, nie pośredniczy w ustalaniu konkretnego terminu lub lokalizacji szczepienia dla danej osoby.

Szczepienie jest dobrowolne. Prosimy sprawdzać swoje konto IKP na www.pacjent.gov.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

Pliki do pobrania