Konferencja naukowa organizowana przez Sekcję Leku Naturalnego PTFarm i STN “Peregrinus”

Konferencja naukowa organizowana przez Sekcję Leku Naturalnego PTFarm i STN “Peregrinus”

IV Konferencja naukowa

Sekcji Leku Naturalnego PTFarm Oddział Wrocław

i SKN „Peregrinus” Katedry i Zakładu Farmakognozji

i Leku Roślinnego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

 

Sekcja Leku Naturalnego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Oddziału Wrocławskiego, wspólnie z SKN „Peregrinus” przy Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Leku Roślinnego, Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zaprasza do udziału w konferencji naukowej

22-23 kwietnia 2023 r. w ośrodku Azyl Między Wzgórzami (AMW), Młoty 22, 57-500 Młoty (ośrodek jest standardu schroniska młodzieżowego PTSM)

Wyjazd naukowy obejmuje następujące atrakcje:

  • ciekawe wykłady naukowe wraz z dyskusją,
  • pieszą wycieczkę górską,
  • ognisko integracyjne.

 

Koszt udziału w konferencji wynosi 165 zł i obejmuje obiad w sobotę, nocleg w pokojach 3 osobowych oraz śniadanie w niedzielę. W tej cenie jest też uwzględniony koszt wynajęcia sali wykładowej, miejsce na ognisko, przewodnik górski, parking (praktycznie wszystko mieści się w tej cenie z wyjątkiem dojazdu).

Uczestnicy powinni posiadać ubezpieczenie. W przypadku jego braku prosimy o kontakt z organizatorami, istnieje możliwość ubezpieczenia grupy osób uczestniczących w konferencji za dodatkową opłatą w PZU. Osoby nie objęte żadnym ubezpieczeniem nie mogą uczestniczyć w Konferencji.

Osoby chętne do udziału w Konferencji prosimy o przelewanie wpłaty uczestnictwa na konto:

81 1020 5242 0000 2302 0018 7427

Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

Z dopiskiem: konferencja SLN 2023

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy: zbigniew.sroka@umw.edu.pl lub piotr.okinczyc@umw.edu.pl

Wpłacenie środków na konto jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na konferencji. Zrezygnować z konferencji można do dnia 20 marca wyłącznie z ważnych przyczyn i należy podać te przyczyny. Każda rezygnacja będzie rozpatrywana przez Zarząd Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Zainteresowana osoba zostanie poinformowana o decyzji Zarządu.

 

Program wyjazdu oraz tematy wykładów zostaną podane do dnia 18 marca i zostaną wysłane do wszystkich uczestników, którzy dokonali wpłaty i podali kontakt mailowy. Wszelkie zapytania dotyczące wyjazdu proszę kierować na jeden z podanych wcześniej adresów e-mail.

ZAPRASZAMY!

Program konferencji w załączeniu.

Pliki do pobrania