Kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów z wykonywania szczepień – CMKP

Kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów z wykonywania szczepień – CMKP

Szanowni Państwo,

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zaprasza na kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów w zakresie badania kwalifikacyjnego w celu ustalenia wskazań i przeciwskazań do szczepienia przeciw COVID-19 oraz techniki wykonywania szczepienia.

Kursy odbywać się będą w sposób hybrydowy, dla Państwa wygody część teoretyczna kursu odbywa się elektronicznie na zasadzie e-learningu – w dogodnym czasie odtwarzacie Państwo nagranie szkoleniowe z kursem, zaś część praktyczna kursu odbywać się będzie we Wrocławiu, na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego.

Najbliższy kurs – link:

https://kursy.cmkp.edu.pl/?gz=7&spe=166&ro=2&year=2023&mie=&ue=&txt=&nr=&platforma=&open=false

Kurs kwalifikacyjny dla farmaceutów w zakresie badania kwalifikacyjnego w celu ustalenia wskazań i przeciwskazań do szczepienia przeciw COVID-19 oraz techniki wykonywania szczepienia.

Charakter kursu: Kurs doskonalący, kwalifikacyjny. Dla farmaceutów, którzy posiadają prawo wykonywania zawodu oraz posiadają co najmniej 12 miesięczny staż pracy w zawodzie.

Terminy:

cz.1    13.11.2023 – 15.11.2023     : część teoretyczna – e-learnigowa (nagranie do odtworzenia w dowolnych godzinach)
cz.2    17.11.2023 – 17.11.2023     : część praktyczna – stacjonarna (godz. 14.00-20.15)

Organizator: Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego; ul. Marymoncka 99/103; 01-813 Warszawa; Uniwersytet Medyczny im. Powstańców Śląskich we Wrocławiu

W najbliższym czasie dostępne będą również kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów wykonywania szczepień przeciw grypie. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej CMKP, link do strony:

https://kursy.cmkp.edu.pl/

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu