WAŻNOŚĆ CERTYFIKATÓW DO PLMVS – przypomnienie

WAŻNOŚĆ CERTYFIKATÓW DO PLMVS – przypomnienie

Fundacja KOWAL przypomina o wygasaniu ważności certyfikatów do systemu weryfikacji leków – PLMVS. W przypadku, kiedy w posiadanym oprogramowaniu pojawiają się informacje o zbliżaniu się terminu ważności certyfikatu dostępowego, a nie otrzymaliście Państwo maila z domeny arvato-systems.de z danymi do pobrania nowego certyfikatu, konieczna może być aktualizacja adresu mailowego Państwa placówki w systemie PLMVS.

Prosimy o niezwłoczne utworzenia zgłoszenia na Platformie w zakładce „ZGŁASZAM POZOSTAŁE – Aktualizacja danych kontaktowych” podając aktualny adres e-mail wraz z numerem ID placówki z rejestrów Centrum e-Zdrowia (dawniej CSIOZ) dostępnych na Platformie Rejestrów Medycznych.

Sugerujemy również sprawdzenie poprawności adresu mailowego w powyższych rejestrach i ich ewentualną aktualizację. Właściwe będzie ustawienie domeny arvato-systems.de jako bezpiecznego nadawcy, z tej domeny zostaną automatycznie wysłane maile z danymi do pobrania nowych certyfikatów. Instrukcja znajduje się w załączonym pliku.
Ustawienie bezpiecznego nadawcy

 

Źródło : https://www.nmvo.pl/pl/aktualnosci/

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu