Zapraszamy na II Sympozjum PTFK i 52 Sympozjum ESCP

Zapraszamy na II Sympozjum PTFK i 52 Sympozjum ESCP

II SYMPOZJUM

POLSKIEGO TOWARZYSTWA

FARMACJI KLINICZNEJ I

52 SYMPOZJUM EUROPEJSKIEGO TOWARZYSTWA FARMACJI KLINICZNEJ

 Przegląd lekowy jako jedna z usług farmacji klinicznej 

W dniu 20 października 2024 roku w Krakowie odbędzie się II Sympozjum Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej (PTFK). Tematem przewodnim wydarzenia będzie przegląd lekowy jako jedna z kluczowych usług farmacji klinicznej realizowanej zarówno w obszarze szpitalnym, jak i podstawowej opieki zdrowotnej. W programie Sympozjum przewidziano wykłady poświęcone przeglądowi lekowemu, a także warsztaty tematyczne pozwalające farmaceutom doskonalić umiejętności praktyczne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia: https://ptfk.symposium.pl/.

Sympozjum będzie okazją do spotkania i wymiany doświadczeń osób zainteresowanych rozwojem usług farmacji klinicznej oraz inspiracją dla wprowadzania dalszych innowacji w obszarze optymalizacji farmakoterapii w Polsce. Uczestnicy konferencji otrzymają 4 punkty edukacyjne. Rejestracja już wkrótce!

Facebook i LinkedIn: Polskie Towarzystwo Farmacji Klinicznej

 

Implementing and scaling sustainable Clinical Pharmacy

II Sympozjum PTFK będzie towarzyszyło 52. Sympozjum Europejskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej (ESCP – European Society of Clinical Pharmacy), które odbywa się w dniach 21 – 23 października 2024, również w Krakowie (DoubleTree by Hilton)! Ponadto 20 października będzie można wziąć udział w specjalnym Masterclass pt. „Getting started with Implementation Science in Clinical Pharmacy”. Szczegółowe informacje na temat Sympozjum ESCP dostępne na stronie https://escpweb.org/escp_events/escp-krakow-symposium-2024/. Zapraszamy do przesyłania abstraktów – termin zostanie wydłużony do 31 maja!

Rejestracja rozpoczyna się 13 maja. Członkowie PTFK mogą uzyskać zniżkę na członkostwo w ESCP i w ten sposób również niższą opłatę rejestracyjną. Osoby przynależące do PTFK, które przedłożą potwierdzenie opłaty udziału w Sympozjum ESCP otrzymają darmowy wstęp na II Sympozjum PTFK!