Zapraszamy na stacjonarne szkolenie z Pharma Nord: rola kwasów Omega i konsekwencje ich niedoborów

Zapraszamy na stacjonarne szkolenie z Pharma Nord: rola kwasów Omega i konsekwencje ich niedoborów

 


Szanowni Państwo, 

Zapraszamy na stacjonarne szkolenie z firmą Pharma Nord, które odbędzie się we Wrocławiu 18.05.2023r.

Link do rejestracji: https://www.pharmanord.pl/sympozja

 

 

Data: 18.05.2023

Godzina rozpoczęcia: 18:30

Miejsce: Hotel Novotel City, Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław

Temat szkolenia:

Rola kwasów Omega i konsekwencje ich niedoborów

 

 

Odpowiedni sposób odżywiania jest bardzo istotnym elementem profilaktyki naszego zdrowia. Dużą rolę odgrywają kwasy tłuszczowe Omega, a ich działanie jest bardzo zróżnicowane. Wsparcie dla pracy mózgu, serca czy błon śluzowych to tylko kilka z obszarów, które są wspierane przy odpowiedniej podaży właściwych kwasów Omega. Które z kwasów tłuszczowych Omega są dla nas najbardziej korzystne? Jak zachować prawidłową proporcję stosując dietę i suplementację?

Wykładowca:

mgr Katarzyna Szczechowiak
Dietetyk kliniczny, psycholog

Dietetyk kliniczny i psycholog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim i dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Na co dzień pracuje z pacjentami z chorobą Alzheimera i zaburzeniami odżywiania, prowadzi szkolenia dotyczące roli diety i suplementacji w modulowaniu stanu zapalnego oraz uczestniczy w badaniach klinicznych nowych leków w chorobie Alzheimera jako psycholog badacz. Autorka publikacji dotyczących między innymi roli diety i kwasów omega 3 w stanach zapalnych.

Podczas spotkania w dniu 18.05.2023 zostanie również poprowadzony wykład:

Kluczowe składniki odżywcze wspierające zdrowie układu krążenia

Prawidłowe funkcjonowanie organizmu w dużym stopniu zależne jest od funkcjonowania naszego układu krążenia. Jego wydolność wpływa korzystnie na wiele aspektów zdrowia. Niektóre ze związków posiadają szeroką dokumentację potwierdzającą korzystne działanie wspierające. Wiedza na temat ich działania oraz możliwości i przeciwwskazań jest niezwykle ważna dla utrzymywania prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i odżywienia najważniejszych narządów naszego organizmu.

Wykładowca:

mgr inż. Dariusz Rodowski
Dyrektor Pharma Nord Polska, chemik

Członek Założyciel Krajowej Rady Suplementów i Odżywek. Od lat 90 pracujący z su­plementami diety, zaangażowany w promocję koenzymu Q10 w Polsce. Autor artykułów w prasie na temat znaczenia Q10 dla zdrowia oraz wykorzystania go w badaniach naukowych i co­dziennym użytkowaniu.