Zapraszamy na webinar NIA: “Antykoncepcja awaryjna, czyli co dzisiaj wiemy o pilotażu nowej usługi w aptekach”

Zapraszamy na webinar NIA: “Antykoncepcja awaryjna, czyli co dzisiaj wiemy o pilotażu nowej usługi w aptekach”


Już jutro 7 maja (wtorek) o godzinie 20.30 zapraszamy na webinar “Antykoncepcja awaryjna, czyli co dzisiaj wiemy o pilotażu nowej usługi w aptekach”.

Usługa czy świadczenie? Refundowane czy nie? Limitowane czy bez limitów? O trudnych zagadnieniach i dylematach dotyczących nowej usługi w polskich aptekach będą będą dyskutować i odpowiadać na pytania uczestników zaproszeni prelegenci – prezes NIA mgr farm. Marek Tomków, wiceprezes NIA mgr farm. Marian Witkowski i wiceprezes NIA dr n. farm. Mikołaj Konstanty.

Udział w webinarze mogą wziąć wyłącznie farmaceuci z numerem wykonywania zawodu.
Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne tzw. miękkie.

Ważne informacje:

– prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
– w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.
– warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie numeru PWZ.

Link do logowania i rejestracji: https://webinarnia.clickmeeting.com/antykoncepcja-awaryjna-czyli-co-dzisiaj-wiemy-o-pilotazu-nowej-uslugi-w-aptekach/register