Zapraszamy na webinar NIA: Olejki eteryczne w farmacji: między tradycją a aromaterapią opartą na dowodach

Zapraszamy na webinar NIA: Olejki eteryczne w farmacji: między tradycją a aromaterapią opartą na dowodach

Szanowni Państwo,

W dniu 20.02.2024r. (wtorek) o godzinie 19.00 serdecznie zapraszamy na webinar – internetowe posiedzenie naukowo-szkoleniowe organizowane przez Częstochowską Okręgową Izbę Aptekarską we współpracy z Instytutem Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED z udziałem Pana Aleksandra Smakosza.

Pan mgr farm. Aleksander Smakosz to Częstochowianin, obecnie doktorant w Katedrze Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu).

Człowiek orkiestra, znacie kogoś, kto nagrał podcast dla Vogue? No to już znacie: Podcast „Dobry skład”, s. 1, odc. 2: Grzyby w kosmetykach, czyli mushroom beauty (vogue.pl)

Naukowo zajmuje się fitochemią, toksykologią roślin, etnofarmakologią historyczną, farmakognozją substancji aromatycznych i przypraw, chemią kosmetyków oraz historią kulinariów. Jest autorem kilkudziesięciu wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych, kilkunastu rozdziałów w monografiach naukowych oraz kilkudziesięciu artykułów popularnonaukowych z zakresu nauk farmaceutycznych oraz ziołolecznictwa. Nasz kolega jest współautorem kilku publikacji naukowych i książek. Finalista XIX edycji konkursu „Popularyzator nauki”, organizowanego przez serwis Nauka w Polsce. Jest członkiem Częstochowskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapisów: https://webinarnia.nia.org.pl/?id=667

Ważne informacje:

  1. warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;

  2. prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;

  3. w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu