Zapraszamy na webinar NIA: recepta transgraniczna bez tajemnic

Zapraszamy na webinar NIA: recepta transgraniczna bez tajemnic

17 października | godz. 10:00 i 18:00
Recepta transgraniczna bez tajemnic

Serdecznie zapraszamy na certyfikowane webinary organizowane przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Centrum e-Zdrowia, które odbędą się 17 października o godz. 10:00 i 18:00.

Wykłady pod tytułem „Recepta transgraniczna bez tajemnic” poprowadzą Ewelina Stępniewska oraz Bartłomiej Chmielewski.
Za udział w wydarzeniach będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

UWAGA: zapisy na poszczególne godziny odbywają się osobno!

Formularz rejestracji na godz. 10:00 znajdą Państwo pod adresem www.webinarnia.nia.org.pl. Formularz rejestracji na godz. 18:00 znajdą Państwo pod adresem www.webinarnia.nia.org.pl.

Ważne informacje

warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa bez punktów edukacyjnych;
prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

 

Link do rejestracji: https://webinarnia.clickmeeting.com/recepta-transgraniczna-bez-tajemnic/register

UWAGA
Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości włączenia się decyduje moment zalogowania do spotkania, a nie potwierdzona rejestracja.