Zapraszamy na webinar NIA: recepta weterynaryjna bez tajemnic

Zapraszamy na webinar NIA: recepta weterynaryjna bez tajemnic

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Terranova.

Wykład „Recepta weterynaryjna bez tajemnic” poprowadzi  mgr farm. Marian Witkowski, konsultant farmaceutyczny Naczelnej Rady Aptekarskiej.

Ważne informacje:

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;

  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;

  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się: o zasadach realizacji recept weterynaryjnych, o zasadach realizacji zapotrzebowań na środki odurzające i substancje psychotropowe wystawionych w podmiotach i praktykach weterynaryjnych, o asortymencie, który może być ordynowany na receptach wystawianych przez lekarzy weterynarii.

Link do rejestracji: https://webinarnia.clickmeeting.com/recepta-weterynaryjna-bez-tajemnic/register