Zapraszamy na webinar pt. „Obsługa modułów e-Zdrowia do prowadzenia szczepień przeciwko Covid-19 w aptekach”

Zapraszamy na webinar pt. „Obsługa modułów e-Zdrowia do prowadzenia szczepień przeciwko Covid-19 w aptekach”

Szanowni Państwo,

Webinar 23.06.2021, 19:00

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:  jak obsługiwać moduły e-Zdrowia do prowadzenia szczepień przeciwko Covid-19 w aptekach.

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską. Wykład pod tytułem „Obsługa modułów e-Zdrowia do prowadzenia szczepień przeciwko Covid-19 w aptekach” poprowadzą przedstawiciele Centrum e-Zdrowia. Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.  W przypadku zmiany terminu wydarzenia, informację otrzymają Państwo mailowo.

Ważne informacje:

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych
  • farmaceutów pracujących w aptekach szpitalnych
  • studentów farmacji

Formularz rejestracji oraz dodatkowe informacje znajdą Państwo pod adresem:  link