Zapraszamy na webinar pt. „Wyroby medyczne – rozpoczęcie stosowania MDR od środy 26.05.2021r. Obowiązki aptek ogólnodostępnych i szpitalnych”

Zapraszamy na webinar pt. „Wyroby medyczne – rozpoczęcie stosowania MDR od środy 26.05.2021r. Obowiązki aptek ogólnodostępnych i szpitalnych”

Szanowni Państwo,

Webinar 24.05.2021, 19:00
WYROBY MEDYCZNE –ROZPOCZĘCIE STOSOWANIA MDR OD 26.05.2021.
OBOWIĄZKI APTEK OGÓLNODOSTĘPNYCH I SZPITALNYCH

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza na certyfikowany webinar,  który odbędzie się 24 maja 2021 o 19:00.

Wykład pod tytułem „Wyroby medyczne – rozpoczęcie stosowania MDR od środy 26.05.2021r. Obowiązki aptek ogólnodostępnych i szpitalnych” poprowadzi mecenas Oskar Luty.

Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

 

Formularz rejestracji na wydarzenie oraz więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.webinarnia.nia.org.pl

 

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;

  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;

  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

UWAGA
Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości włączenia się decyduje moment zalogowania do spotkania, a nie potwierdzona rejestracja.

Do wydarzenia można włączać się również za pomocą aplikacji mobilnej:
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=a…
AppStore: https://apps.apple.com/us/app/clickmeeting-onli…

Link ro rejestracji na szkolenie: https://link.freshmail.mx/c/5bshiau6nx/fu1erlnnq7