Zaproszenie na webinar – remdesiwir

Zaproszenie na webinar – remdesiwir

Zapraszamy na bezpłatny webinar

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów aptek szpitalnych na certyfikowane szkolenie webinarowe pt. “Rola Veklury (remdesiwir) w leczeniu COVID-19”, które odbędzie się 14 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18:00 -18:05
  Powitanie
 • 18:05-18:30
  „Veklury w praktyce lekarza klinicysty” – dr n. med Magdalena Witak-Jędra, Szpital Kliniczny PSK1 w Szczecinie

Magdalena Witak-Jędra – ukończyła studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2005 roku. W 2013 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych, natomiast w 2017 roku stopień doktora nauk medycznych rozprawą pt. “Zmienność wariantów genetycznych apoE a dyslipidemia u osób zakażonych HIV-1”. Aktualnie pracuję w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych PUM oraz w Oddziale Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych, Poradni Chorób Zakaźnych i NNI SPWSZ w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, a od 2016 r. pełni funkcje sekretarza Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.

 • 18:30-19:00
  „Remdesiwir – okiem farmaceuty” – dr n. farm. Katarzyna Sobańska, Szpital Wojewódzki w Poznaniu

 

Katarzyna Sobańska, farmaceuta, wykładowca akademicki, autorka licznych publikacji naukowych m.in. z zakresu terapii monitorowanej oraz bezpieczeństwa i skuteczności leków przeciwnowotworowych z grupy inhibitorów kinaz tyrozynowych. W latach 2011-2019 farmaceuta w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od początku swojej drogi zawodowej związana z Katedrą Farmacji Klinicznej i Biofarmacji UMP. W 2018 roku uzyskała stopień doktora nauk farmaceutycznych w specjalności farmacja kliniczna. Obecnie pełni funkcję kierownika Apteki Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

 • 19:00-19:30
  Dyskusja

 

 

 • 19:30
  Zakończenie spotkania

 

Organizator spotkania: Gilead Sciences Poland Sp. z o.o.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej – wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk