Zaproszenie na webinar „Nowe wytyczne do realizacji recept 2021”

Zaproszenie na webinar „Nowe wytyczne do realizacji recept 2021”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy 09 stycznia 2021 r. o godz. 15:30 na kolejną edycję certyfikowanego webinaru organizowanego przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą HURTAP SA.

Wykład pod tytułem „Nowe wytyczne do realizacji recept 2021” poprowadzi Marian Witkowski, Konsultant Farmaceutyczny przy Naczelnej Radzie Aptekarskiej. Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Link do spotkania: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=88

Ważne informacje

  • ilość miejsc jest ograniczona. O kolejności włączenia się na spotkanie decyduje czas zalogowania do pokoju wydarzenia.

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;

  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;

  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.