Nowa strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu www.dia.com.pl

Uruchomiliśmy nową stronę internetową Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa do testowania strony i korzystania z niej na co dzień. Nowa strona internetowa DIA została zbudowana od początku. Zawiera nowy podział menu (zakładek) oraz nowe funkcjonalności.

Wszystkich członków DIA zapraszamy do rejestrowania się na nowej stronie internetowej pod adresem : https:/dia.com.pl/konto-czlonka/dane/  Po zarejestrowaniu się można korzystać z forum internetowego, działu ogłoszenia oraz nowej funkcjonalności – składki członkowskie.

Nowa strona internetowa dobrze działa i wyświetla się na urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych). Strona jest bardziej przejrzysta niż poprzednia. W nowej odsłonie strony znajdziecie Państwo m. in. zakładkę “Do pobrania” gdzie umieszczone są wzory pism i dokumentów, a także w dziale Informacje zakładkę Przydatne linki – z adresami internetowymi stron internetowych niezbędnych w codziennej pracy aptek.

Zapraszamy do korzystania z Nowego Forum DIA oraz działu Ogłoszenia – gdzie publikować mogą zarejestrowani użytkownicy nowej strony internetowej DIA.

Stara archiwalna strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu jest dostępna pod adresem : www.dia.com.pl/archiwum

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszej Facebookowej strony DIA : https://www.facebook.com/Dolno%C5%9Bl%C4%85ska-Izba-Aptekarska-137599636879617

 

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej we Wrocławiu

mgr farm. Marcin Repelewicz