Nowa strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu

Nowa strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu

Szanowni Państwo

 

Oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu.

Gorąco zapraszamy do jej przetestowania oraz do korzystania z niej na co dzień. Nowa strona internetowa DIA została zbudowana całkowicie od początku na nowym silniku, jest dostosowana do działania również na urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych/smartfonach). Zawiera nowe podziały menu (zakładek) obejmujące wszystkie najważniejsze informacje, a także nowe funkcjonalności. Staraliśmy się stworzyć ją tak, by była intuicyjna w obsłudze i przyjazna dla farmaceuty. Jeśli korzystając z niej będą mieli Państwo uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania prosimy o przekazywanie ich do izby (biuro@dia.com.pl).

Wszystkich członków DIA zapraszamy do rejestrowania się na nowej stronie internetowej pod adresem: http://dia.com.pl/konto-czlonka/dane/. Po zarejestrowaniu się i założeniu osobistego konta można korzystać z naszego forum internetowego, działu ogłoszenia, a w niedalekiej przyszłości także sprawdzać i opłacać swoje składki członkowskie, korzystać ze szkoleń internetowych, webinariów i wielu innych aktywności.

W zakładce “Do pobrania” odnajdą Państwo wzory dokumentów potrzebnych do załatwienia spraw w izbie. Przydatne linki przekierują Państwa do instytucji powiązanych z wykonywaniem zawodu oraz funkcjonowaniem rynku aptecznego. Zapraszamy do korzystania z Nowego Forum DIA oraz działu Ogłoszenia – gdzie publikować mogą zarejestrowani użytkownicy nowej strony internetowej DIA. Z uwagi na zgłaszaną zasadną krytykę poprzedniej formy ogłoszeń została wprowadzona modyfikacja dotycząca wymagań minimalnych co do formy oraz treści.

Dotychczasowa strona internetowa Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu jest dostępna w wersji archiwalnej pod adresem : https://archiwum.dia.com.pl/. Nie będzie już ona dalej prowadzona. Najważniejsze archiwalne opracowania i informacje zostaną w najbliższym czasie przeniesione na nową stronę.

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/Dolno%C5%9Bl%C4%85ska-Izba-Aptekarska-137599636879617

Tam również będą się pojawiały najważniejsze informacje oraz nowości w świecie farmacji.

W niedługim czasie planujemy uruchomienie skrzynki ePUAP – przez którą zdalnie załatwią Państwo swoją sprawę w izbie.

 

Liczymy, że powyższe zmiany spotkają się z pozytywnym odbiorem z Państwa strony i będziemy je dalej rozwijać w kierunku zwiększenia przepływu informacji oraz wygody członków DIA.

 

mgr farm. Marcin Repelewicz

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej DIA we Wrocławiu