Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 23. i 25.03.2021

Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 23. i 25.03.2021

Szanowni Państwo

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy wszystkich chętnych członków Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej do uczestnictwa w spotkaniach, które z uwagi na panujący w kraju stan epidemii, zostaną przeprowadzone w formie zdalnej przy użyciu narzędzi teleinformatycznych. Ze względu na specyfikę takiej formy spotkań nie planujemy obecnie przeprowadzać ich osobno dla każdego z rejonów działania DIA. Planowane są wstępnie dwa spotkania w nadchodzącym tygodniu, na których będzie poruszona ta sama tematyka. Chcąc maksymalnie ułatwić Państwu możliwość uczestniczenia w nich, jedno ze spotkań odbędzie się w godzinach porannych (od godziny 10:00), drugie zaś w godzinach popołudniowych (od godziny 16:30). Na spotkaniach podjęta będzie tematyka dotycząca bieżącej sytuacji na rynku farmaceutycznym oraz działalności Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej. Przedstawimy również najważniejsze zmiany wprowadzane Ustawą o Zawodzie Farmaceuty, a także będziemy starać się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

Terminy spotkań:

  1. Wtorek 23.03.2021 godz. 16:30
  2. Czwartek 25.03.2021 godz. 10:00

 

Planowany program posiedzenia:

  1. Bieżąca sytuacja w dobie epidemii,
  2. Szczepienia p/COVID-19 dla i przez farmaceutów,
  3. Działalność DIA w bieżącym okresie,
  4. Ustawa o Zawodzie Farmaceuty,
  5. Sprawy różne.

 

Z uwagi na ograniczone możliwości programu do konferencji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w posiedzeniu poprzez wypełnienie krótkiego formularza:

Formularz zgłoszeniowy

Do przeprowadzenia konferencji będzie użyty program Zoom Cloud Meeting. Dokładny klucz dostępu oraz instrukcja podłączenia się i poruszania w środowisku Zoom’a zostaną przesłane na podany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę osób, która może jednorazowo uczestniczyć w spotkaniu decyduje kolejność podłączenia się do spotkania. Możliwość podłączenia do serwera zostanie włączona na 10 min przed terminem spotkania.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa.-

 

Pozdrawiam serdecznie,

mgr farm. Marcin Repelewicz

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej DIA we Wrocławiu

 

————————————————

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Dolnośląską Izbę Aptekarską we Wrocławiu.

Pliki do pobrania