Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 24. i 25.05.2021

Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 24. i 25.05.2021

Szanowni Państwo

 

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy wszystkich chętnych członków Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej do uczestnictwa w spotkaniach, które z uwagi na wciąż panujący w kraju stan epidemii, zostaną przeprowadzone w formie zdalnej przy użyciu narzędzi teleinformatycznych. Ze względu na specyfikę takiej formy spotkań nie planujemy obecnie przeprowadzać ich osobno dla każdego z rejonów działania DIA. Planowane są wstępnie dwa spotkania w nadchodzącym tygodniu, na których będzie poruszona ta sama tematyka. Chcąc maksymalnie ułatwić Państwu możliwość uczestniczenia w nich, jedno ze spotkań odbędzie się w godzinach porannych (od godziny 10:00), drugie zaś w godzinach popołudniowych (od godziny 16:30). Na spotkaniach podjęta będzie tematyka dotycząca bieżącej sytuacji na rynku farmaceutycznym oraz działalności Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej. Przedstawimy również najważniejsze zmiany wprowadzane Ustawą o Zawodzie Farmaceuty, a także będziemy starać się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

 

Terminy spotkań:

24.05.2021 Poniedziałek     godz. 16:30

25.05.2021 Wtorek                godz. 10:00

 

Planowany program posiedzenia:

 1. Ustawa o zawodzie farmaceuty – wybrane aspekty:
  1. Niezależność farmaceuty,
  2. Zgłaszanie braku obsady w aptece,
  3. Skracanie godzin czynności apteki,
  4. Urlop szkoleniowy farmaceutów,
 2. Projekt rozporządzenia ws. recept,
 3. Działalność DIA w ostatnim okresie,
 4. Sprawy bieżące.

 

 Za udział w posiedzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

 Z uwagi na ograniczone możliwości programu do konferencji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w posiedzeniu poprzez wypełnienie krótkiego formularza:

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Do przeprowadzenia konferencji będzie użyty program Zoom Cloud Meeting. Dokładny klucz dostępu oraz instrukcja podłączenia się i poruszania w środowisku Zoom’a zostaną przesłane na podany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail.

Z uwagi na ograniczoną liczbę osób, która może jednorazowo uczestniczyć w spotkaniu decyduje kolejność podłączenia się do spotkania. Możliwość podłączenia do serwera zostanie włączona na 10 min przed terminem spotkania.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa.

 

Pozdrawiam serdecznie,

mgr farm. Marcin Repelewicz

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej DIA we Wrocławiu

Pliki do pobrania