Nowy nabór na szkolenia farmaceutów z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19

Nowy nabór na szkolenia farmaceutów z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19

Szanowni Państwo,

Ponownie jest możliwość zapisania się na szkolenie z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19 dla farmaceutów, którzy nie zdążyli wcześniej się zapisać.  Kurs uprawniający do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego przekazało informację, że został wyznaczony kolejny termin kursu teoretycznego, który odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2021 r.

Członków DIA zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 6 kwietnia 2021. Prosimy o wpisanie swoich danych osobowych oraz PODPISANIE oświadczenia o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dot. kwalifikacji osób przeprowadzający szczepienia ochronne przeciwko COVID-19. Należy również podać adres mailowy taki z jakiego korzystamy ponieważ przez niego będzie się kontaktować CMKP.

Osoby które podpisują dokument odręcznie, proszone są o zrobienie skanu i przesłanie na adres: szkolenia@dia.com.pl oraz odesłanie oryginału na adres biura Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej.

Dokument mogą Państwo podpisać profilem zaufanym (proszę najpierw plik zapisać jako pdf, następnie podpisać i wysłać w formie .pdf, instrukcja poniżej) – podpisany dokument proszę przesłać e-mailem  na adres: szkolenia@dia.com.pl jako załącznik.

Ponadto informujemy, że Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu nie ustala terminów szkoleń z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19.

DIA pośredniczy jedynie w zbieraniu Państwa zgłoszeń na kurs.

 

Jeśli ktoś z Państwa jeszcze się nie zapisał – można wysłać swoje zgłoszenie.

Instrukcja podpisywania pz

Załączniki :

OŚWIADCZENIE

Instrukcja podpisywania Profilem Zaufanym

 

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu

Pliki do pobrania