Szkolenia farmaceutów z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19

Szkolenia farmaceutów z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19

Szanowni Państwo,

50 tys. pracowników medycznych zostanie przeszkolonych z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19. Wśród nich są farmaceuci, fizjoterapeuci i diagności laboratoryjni. Szkolenia koordynuje Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP). 

Jest jeszcze możliwość zapisania się na szkolenie z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19. Kurs uprawniający do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej.

Członków DIA zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie danych osobowych oraz PODPISANIE oświadczenia o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dot. kwalifikacji osób przeprowadzający szczepienia ochronne przeciwko COVID-19. Należy podać adres mailowy taki z jakiego korzystamy ponieważ przez niego będzie się kontaktować CMKP.

Osoby które podpisują dokument odręcznie, proszone są o zrobienie skanu i przesłanie na adres: szkolenia@dia.com.pl oraz odesłanie oryginału na adres biura Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej.

Dokument mogą Państwo podpisać profilem zaufanym (proszę najpierw plik zapisać jako pdf, następnie podpisać i wysłać w formie .pdf, instrukcja poniżej) – podpisany dokument proszę przesłać e-mailem  na adres: szkolenia@dia.com.pl jako załącznik.

Ponadto informujemy, że Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu nie ustala terminów szkoleń z zasad wykonywania szczepień przeciw COVID-19. DIA pośredniczy jedynie w zbieraniu Państwa zgłoszeń na kurs. Jeśli ktoś z Państwa jeszcze się nie zapisał – można wysłać swoje zgłoszenie.

Instrukcja podpisywania pz

Załączniki :

OŚWIADCZENIE

Instrukcja podpisywania Profilem Zaufanym

 

Dolnośląska Izba Aptekarska we Wrocławiu

Pliki do pobrania